Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Archyvas

  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-02-22  Paskelbti akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ nugalėtojai


Akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ nugalėtojomis tapo šios knygos: suaugusiųjų kategorijoje – Kęstučio Navako romanas „Vyno kopija“ (leidykla „Tyto alba“), poezijos kategorijoje – Dainiaus Gintalo eilėraščių knyga „Adatos“ (leidykla „Tyto alba“), ir knygų vaikams kategorijoje – Selemono Paltanavičiaus knyga „Maži ežiuko sapnai“ (leidykla „Nieko rimto“).

2017-02-22  Susitikimas su poetu Mantu Balakausku Žemynos gimnazijoje


Vasario 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko susitikimas su akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ nominantės „Roma” autoriumi – Mantu Balakausku. Susitikimo metu Mantas pasakojo apie savo, kaip kūrėjo, kelią, savo įsitikinimus, apie sudegintas eiles, įkvėpimu tapusią grupę „Nirvana“, apie istorijos studijų pėdsaką eilėraščiuose ir, be abejo, apie savo pirmąją knygą.

2017-02-20  Knygų mugė: jaunimo literatūrai skirti renginiai


 

Šių metų vasario 23-26 dienomis parodų centre „Litexpo“ vyksianti 18-oji Vilniaus knygų mugė džiugins įvairiais renginiais. Siūlome aplankyti keletą renginių, skirtų jaunimo literatūrai.

2017-02-07  18-oji Vilniaus knygų mugė (programa)


Vasario 23–26 dienomis vyks 18-oji Vilniaus knygų mugė, kurios šių metų tema – Lietuviški ženklai pasaulyje. Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlys plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatys 400 įvairaus žanro renginių. Čia kaip ir kasmet ne tik susitiks skaitytojai bei rašytojai, bet erdves turės muzika, diskusijos, meno parodos.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.