Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Skaitymo festivalis
2019-09-11


Kiekvienų metų rudenį Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka pradeda jaunimui skirtu didžiausiu bibliotekos metų renginiu – Skaitymo festivaliu. Skaitymo festivalis pradėtas organizuoti 2015 metais. Kasmet festivalis auga, bręsta, plečiasi, sulaukia vis daugiau lankytojų, paramos ir palaikymo.


Skaitymo festivalis – geriausias įrodymas, kad biblioteka seniai nebėra vien tik knygų pasiėmimo ir grąžinimo punktas. Biblioteka – tai erdvė, kur ilsimės, bendraujame, diskutuojame aktualiomis temomis, dalijamės įspūdžiais apie knygas, ieškome savęs per patirtis, susitikimus, kūrybines veiklas bei tiesiog linksminamės klausydami mėgstamų atlikėjų muzikos.

2019 metų Skaitymo festivalio tema – BŪK, KOKS ESI. Jei ankstesniais metais festivalio rengėjai kvietė persikrauti, palaikyti gerą formą, atrasti savyje romantiką, tai šiais metais kviečia tiesiog priimti save tokį, koks esi. Kartais tai yra vienas iš sunkiausių klausimų, į kurį prireikus atsakyti neretai susimąstome  „Kas aš iš tiesų esu?“ Kūnas, siela, profesija, šeimos statusas, padėtis visuomenėje, charakteris, poelgiai? Kartais norime būti geresnės savo pačių versijos. Gaištame daug laiko bandydami tapti tokiais, kokius mus nori matyti aplinkiniai. Bandydami prisitaikyti ir paslėpti savo tikrąjį aš, negauname palaikymo, pagalbos, nesukuriame nuoširdžių santykių. Kiekvienas esame ypatingas savo unikaliomis mintimis, patirtimis, išgyvenimais. Būdami tokie, kokie esame, geriau save pažindami ir priimdami, išplečiame savo galimybes, išlaisviname energiją kūrybai, tikslų siekimui, savęs realizavimui.

Festivalis vyks rugsėjo 13–14 d.

Festivalio interneto svetainė.

 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.