Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Archyvas

  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-07-26  Adomas Vasiliauskas. Eilėraščiai


 
Siūlome keletą vilniečio abituriento Adomo Vasiliausko, šių metų Jaunųjų filologų konkurso poezijos sekcijos III vietos laimėtojo, eilėraščių iš rinkinio „¾ po pirmos“.

 

2018-07-26  Ką reikėtų skaityti ir iš kur gimsta literatūros klasika?


 
Ne paslaptis, kad renkantis knygą, norima išsirinkti kuo geresnę. Siekiama, kad ir vaikai pajustų geros literatūros magiją. Tik kaip išsirinkti TĄ knygą iš tūkstančių leidžiamų?

2018-07-23  Populiariausios šio tūkstantmečio knygos paaugliams vis dar diktuoja geriausiųjų sąrašą


Paauglystė man buvo nevaldomas liūdesys, nepamatuojamo džiaugsmo akimirkos, netikėti pykčio proveržiai, nesuprantamas juokas. Visi tie metai man asocijavosi su nesėkmingais poezijos ir prozos rašymo bandymais, kai galva pilna keistų idėjų, siela kupina norų, kurių pati nesuprantu. Man tai buvo vakarėliai iki paryčių, ilgi naktiniai pokalbiai su tais, kurių galbūt ryte nebekęsi.

2018-07-05  Paroda „Dailininkės vaikams: Lietuvos vaikams ir jaunimui skirtų leidinių iliustracijos (1918–1940)“Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente liepos 11–31 dienomis veiks paroda „Dailininkės vaikams: Lietuvos vaikams ir jaunimui skirtų leidinių iliustracijos (1918–1940)“.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.