Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Naujienos
2020-01-07
Sausio mėnesio susitikimai su knygų paaugliams autoriaisSausio mėnesį Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente bus rengiami susitikimai su akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“ nominuotų knygų paaugliams kūrėjais.

2019-12-10
Leidyklos „Debesų ganyklos“ naujausios knygos paaugliams: nuo prajuokinančių iki verčiančių susimąstyti


Lietuvos leidyklos stengiasi paaugliams pasiūlyti įdomių, naujų knygų, atitinkančių jų poreikius. Nors vietinių autorių kūryba paaugliams nėra gausi, apie jos trūkumą byloja ir Metų knygos rinkimai, kuriuose ne kasmet pavyksta sudaryti paauglių literatūros penketukus, užtat verstinių knygų paaugliams kasmet siūloma vis daugiau.

2019-12-03
Išrinktas leidyklos „Alma littera“ organizuojamo paauglių ir jaunimo literatūros konkurso nugalėtojas
Išrinktas jau penktą kartą nepriklausomų ekspertų ir leidyklos „Alma littera“ organizuojamo paauglių ir jaunimo literatūros konkurso nugalėtojas. Juo tapo rašytojas Vytautas Varanius su knyga „Šiltnamis“.

2019-11-18
Ką jie skaito? Jurga Vilė


Kokie būtų mano vaikystės prisiminimai be knygų? Tikriausiai, kaip nespalvotos tėčio nuotraukos arba nebylūs kino kadrai su šeimos nariais ir draugais. Ir nors jie dvelktų švelnumu ir laime, vis dėlto kažko trūktų… Knygų pasaulis vaikystėje buvo mano slėptuvė, mano palėpė, mano paslapčių rūsys.

2019-09-25
Metų knygos rinkimai 2019: skelbiami įdomiausių kūrinių penketukai


Jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas suaugusiesiems ir vaikams. Penkioliktą kartą vykstantys knygų rinkimai skatina Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į įdomiausius, ryškiausius metų kūrinius, susipažinti su autoriais ir siekia populiarinti skaitymą kaip prasmingą, įvairiapusiškai praturtinančią ir patrauklią veiklą.

 
Naujienų archyvas


 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.