Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Naujienos
2018-08-23
Paskelbti populiariausių bibliotekose autorių ir knygų dešimtukaiAsociacija LATGA Kultūros ministerijai pateikė kompensacinio atlyginimo paskirstymo už knygų ir kitų leidinių panaudą bibliotekose ataskaitą. Remiantis jos duomenimis, tradiciškai buvo sudaryti populiariausių bibliotekose autorių ir knygų dešimtukai.

2018-07-26
Adomas Vasiliauskas. Eilėraščiai


 
Siūlome keletą vilniečio abituriento Adomo Vasiliausko, šių metų Jaunųjų filologų konkurso poezijos sekcijos III vietos laimėtojo, eilėraščių iš rinkinio „¾ po pirmos“.

 

2018-07-26
Ką reikėtų skaityti ir iš kur gimsta literatūros klasika?


 
Ne paslaptis, kad renkantis knygą, norima išsirinkti kuo geresnę. Siekiama, kad ir vaikai pajustų geros literatūros magiją. Tik kaip išsirinkti TĄ knygą iš tūkstančių leidžiamų?

2018-06-05
Rašytoja K. Sabaliauskaitė moksleivius kviečia dalyvauti rašinio konkurse


Jau ketvirtus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos“ kviečia 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius išbandyti jėgas trumpųjų rašinių konkurse, kasmet sulaukiančiame vis didesnio susidomėjimo.

2018-04-24
Dauguma priemonių S. Daukanto gimimo metinių minėjimo programoje – besimokančiam jaunimui2018 m. sukanka 225-osios gimimo metinės Lietuvos istorikui, rašytojui ir švietėjui, vienam iš pirmųjų tautinio atgimimo ideologų – Simonui Daukantui. Vyriausybė patvirtino S. Daukanto gimimo metinių minėjimo programą.

 
Naujienų archyvas


 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.