Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Archyvas

  2020   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2020-07-27  Perskaityk knygą apie draugystę: knygų rekomendacijas pristato Virgis ŠidlauskasDalyvaujantieji projekto „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkyje per šią vasarą, be kitų užduočių, turi perskaityti vieną knygą apie draugystę. Pasiklydusiems vaikų ir jaunimo knygų šia tema gausoje siūlome žvilgtelti į Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento specialistų rekomenduojamų knygų apie draugystę sąrašą.

2020-07-23   Olandų rašytoja Annet Huizing: „Knyga visada yra apie tave patį“


Olandų rašytoja Annet Huizing savo kelio ieškojo gan ilgai. Nors vaikystėje ji nežinojo, kuo nori būti, kaip rašytoja debiutavo su romanu paaugliams apie Katinką, norinčią tapti rašytoja. Ir savo, kaip rašytojos, kelią A. Huizing pradėjo stipriai – romanas „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ sulaukė daug dėmesio, 2015 metais buvo apdovanotas „Sidabriniu grifeliu“.

2020-07-22  Perskaityk knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių: knygų rekomendacijas pristato Ilona Ežerinytė


Viena iš projekto „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkio užduočių – perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių. Kas tos Šiaurės šalys? Taip vadinamas Europos šiaurėje esantis regionas, į kurį patenka Danija, Islandija, Norvegija, Suomija, Švedija bei šioms šalims priklausančios, tačiau autonomiją turinčios teritorijos.

2020-07-21  Perskaityk knygą apie gamtą: knygų rekomendacijas pristato Selemonas Paltanavičius


„Vasara su knyga“ skaitymo iššūkį priėmusiems vaikams ir jaunimui pats laikas pradėti skaityti knygas apie gamtą! O jei sunku išsirinkti, kokią knygą skaityti, Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas skuba į pagalbą ir siūlo atsiversti kurią nors iš rekomenduojamų knygų apie gamtą.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.