Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Archyvas

  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-01-25  Walter Kostner „Džibis ir Valteris: niekada nepasiduok“Džibis ir Valteris – taip lietuvių leidėjai nusprendė pavadinti du komiksų personažus GB & W, sukurtus italų autoriaus. Nors viskas prasidėjo nuo paprasto mėginimo pradžiuginti bičiulį paauglį, šiandien Walterio Kostnerio darbų rinkinį sudaro ne vien komiksų knygos, atvirukai, lipdukai, bet ir animacija, žaidimai. Jo darbais domisi akademinio pasaulio atstovai, ypač pedagogai.

2018-01-24  Mirė rašytoja Ursula Kroeber Le GuinViena garsiausių ir reikšmingiausių amerikiečių mokslinės ir maginės fantastikos rašytojų Ursula Kroeber Le Guin mirė 2018 m. sausio 22 d., sulaukusi 88-erių. Ji taip pat rašė ir esė bei poeziją.

2018-01-17  Į IBBY Garbės sąrašą įrašytos knygos paaugliamsTarptautinė vaikų ir jaunimo literatūros asociacija (IBBY, International Board on Books for Young People) paskelbė 2018 m. IBBY Garbės sąrašą (IBBY Honour List). Šiame sąraše iš viso yra 191 pavardė, tarp kurių trys – lietuvių vaikų ir jaunimo knygų kūrėjų.

2018-01-08  Susitikimas su rašytoja Daina Opolskaite„Norėčiau gimti iš naujo“, – beviltišku troškimu jaunąjį skaitytoją intriguoja Dainos Opolskaitės knygos „Ir vienąkart, Riči“ pagrindinis veikėjas Balys Belekas. Kas jaustųsi laimingas su tokiu vardu ir pavarde? Būti Beleku, tiksliau – bele kuo, – tai būti niekuo!

2018-01-02  Moksleiviai kviečiami rinkti mėgstamiausių 2017 m. knygų penketukusNacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi organizuoja tyrimą „Mėgstamiausių vaikų ir paauglių 2017 m. knygų penketukai“.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.