Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

John Flanagan „Gorlano turnyras“

 Gorlano turnyras: romanas / John Flanagan; iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė. – Vilnius: Nieko rimto, 2018. – 340 p. – Ciklo „Žvalgo mokinys. Priešistorė“ 1-oji knyga. – ISBN 978-609-441-493-0

Holtas kilstelėjo antakius.

– Turėtų būti nelengva.

Bobas pakreipęs galvą pažiūrėjo į jį.

Ir yra nelengva, – pritarė. – Todėl ir esate žvalgai.

Kas yra sumaniausi, atkakliausi, taikliausi, moka geriausiai slapstytis ir sėlinti, yra pavojingiausi nusikaltėlių priešai ir ištikimiausi Aralueno karaliaus pagalbininkai?

Atsakymas paprastas: žvalgai.

O ką jie veikė tais laikais, kai žiaurusis baronas Morgaratas kėsinosi užimti karalystės sostą ir sunaikinti žvalgų organizaciją? Kaip Holtas iš svetimšalio atvykėlio tapo tikra legenda?

Beskaitant išaiškės daugybė paslapčių.

Johnas Flanaganas (g. 1944 m.) – australų rašytojas, Lietuvoje ir pasaulyje mėgstamas už nuotykių serijas „Žvalgo mokinys“ ir „Brolija“. Skaitytojus patraukia mūšiai ir pavojingos užduotys, humoras ir ryškūs veikėjai, kurių didžiausios vertybės – ištikimybė, narsa, siekis tobulėti ir padėti pakliuvusiems į bėdą. Šia knyga autorius pradeda naują seriją apie žvalgų nuotykius tais laikais, kai baronas Morgaratas siekė užgrobti Aralueno karalystės valdžią, žvalgo mokinys Vilis dar nė nebuvo gimęs, o vėliau legendomis tapę Holtas ir Kraulis buvo jauni žvalgai.

Ši serija patiks ne tik „Žvalgo mokinio“ gerbėjams, norintiems sužinoti ankstesnius įvykius bei kaip Holtas pelnė savąją šlovę, bet ir dar nespėjusiems susipažinti su  Johno Flanagano kūryba – nuotykiai, pavojai, netikėtumai ir žvalgų pokštai įtrauks ir suteiks skaitymo malonumą. 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.