Forumas
Labas, ką skaitai?
 

Apklausa

 

Archyvas

  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-06-19  Gretos Alice komiksų paroda „Mėlynasis krokodilas“


Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia užsukti į jaunosios kartos iliustruotojos Gretos Alice (1992 m.) komiksų parodą, skirtą ir vaikams, ir jau ūgtelėjusiems komiksų mėgėjams.

2018-06-19  Gintarė Adomaitytė. Apie tris knygas, kurios nei pataikauja, nei maivosi


„Vasara tais metais pasitaikė ypač karšta. Saulė tarsi auksaspalvio gintaro gabalas kybojo virš medžių viršūnių, be atvangos kaitindama ir kepindama visa, kas gyva. Nesulaukdamos lietaus samanos pamažu išbluko, o Pelėnui reikėdavo vis giliau ir giliau eiti į girią, kad rastų išsirpusių žemuogių.

2018-06-18  Dr. Aloyzo Petriko literatūrinės premijos įteikimas už geriausią knygą vaikams ir jaunimui


Birželio 28 d. 17.30 val. Rašytojų klube (K. Sirvydo g.6, Vilnius) vyks literatūros vakaras, kurio metu bus įteikta Dr. Aloyzo Petriko literatūrinė premija už geriausią knygą vaikams ir jaunimui. Pirmąja dr. Aloyzo Petriko literatūrine premija bus apdovanotos dvi autorės – Jurga Vilė ir Lina Itagaki už komiksų knygą vaikams ir jaunimui „Sibiro haiku“ (leidykla „Aukso žuvys“).

2018-06-05  Rašytoja K. Sabaliauskaitė moksleivius kviečia dalyvauti rašinio konkurse


Jau ketvirtus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos“ kviečia 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius išbandyti jėgas trumpųjų rašinių konkurse, kasmet sulaukiančiame vis didesnio susidomėjimo.

2018-06-01  Su prasidėjusia vasara grįžta „Skaitymo iššūkis“


Milžiniško populiarumo sulaukęs, širdis užkariavęs ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“ nuo birželio pirmosios dienos vėl kviečia visus literatūros mylėtojus pasigalynėti su savimi, atsiversti mylimas knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.